Nazwa  i opis startupu – na podstawie zgłoszonego formularza

Allegen – to innowacyjny akademicki spin off oferujący wysoko specjalistyczne oraz innowacyjne badania z zakresu biologii molekularnej i genetyki człowieka (testy genetyczne).

Escape Room Supplier – projektujemy rozwiązania elektroniczne dla właścicieli escape roomów na całym świecie.

myOdoo.pl – rozwiązanie, które chcemy wdrażać i promować na terenie regionu i kraju to modularny, webowy system Odoo ERP oparty na licencjach open source z otwartym sklepem z dodatkowymi aplikacjami.

TRIGLAV  – naszym celem jest dostarczenie produktów umożliwiających spakowania bagażu na rower bez znacznego upośledzenia jazdy (eksploracja terenów górskich, wielodniowe wyścigi).

Phage Armour – projekt odpowiada na problem szerzenia się oporności bakterii na antybiotyki. PhageArmour Sp. z o.o. oferuje rozwiązania oparte na bakteriofagach litycznych, które skutecznie usuwają ze środowiska dokładnie te bakterie, które chcemy żeby usuwały

Combo Gaming Combo –  to pierwszy miniaturowy, przenośny i wyjątkowo ergonomiczny komputer. Łączy w sobie najnowszą technologię z mobilnością tabletu, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia z gry. Umożliwiając tym samym uruchamianie gier które do tej pory były domeną tylko urządzeń stacjonarnych, gdziekolwiek jesteś. A to wszystko przy cenie znacznie niższej niż laptopy gamingowe.

Smart Plan  – naszym zadaniem jest utworzenie ekosystemu, w którym będą zawierać się wszystkie dane ze strony pracowniczej, jak również i te, które chce przekazać kierownik. Tworzymy internetowy system, w którym pracownicy firmy przy pomocy oddzielnych kont będą mieli możliwość wysyłać swoją dyspozycyjność i wyświetlać otrzymane zmiany

AOSAS – przedmiotem projektu jest sprzętowy Adaptacyjny i Odporny System Automatycznej Stabilizacji kursu statku nowej generacji.

pAudio Technologies  – zwiększenie bezpieczeństwa (ppoż, terroryzm, inne) osób w budynkach i budowlach – w szczególności użyteczności publicznej. Wprowadzanie innowacyjnych produktów, które przyczynią się do powszechniejszego stosowania zabezpieczeń (np.. ppoż) w budynkach i budowlach. Innowacja polegająca na miniaturyzacji, zwiększenia-łączenia funkcjonalności urządzeń (np. DSO + SAP + inne) oraz obniżenia kosztów urządzeń (w stosunku do obecnie występujących na rynku).

SomiGRO SomiGRO – proponuje cały wachlarz usług skoncentrowanych wokół mikrobiologii gleby. Zabezpieczamy glebę przed utratą (w wyniku zabiegów agronomicznych lub/oraz anomalii pogodowych) pożytecznych bakterii glebowych. Wskazujemy biologiczną przyczynę spadku jakości gleby oaz jej efektywności produkcyjnej, możemy również zarekomendować użycie odpowiednich dostępnych na rynku preparatów.

AŻ Studio  – AŻbooki – książki do zapisywania wspomnień, od czasów dzieciństwa do chwili obecnej. Obecnie są dostępne 3 rodzaje: AŻ book Baby i AŻ book Babcia / Dziadek.

MKolejka / SWIM  – MKolejka S.C. zajmuje się wspieraniem i organizacją procesu diagnostyki obrazowej dla szpitali i firm z branży radiologicznej. Posiadamy także na etapie wdrożeniowym produkt SWIM (System Wymiany Informacji Międzyszpitalnej) który umożliwia wymianę danych obrazowych między szpitalami w celu szybkiej konsultacji.

Marinn – Innovative Marine Services – projekt nowatorskiego podejścia do branży ekspertyz morskich. Projekt zakłada wprowadzenie innowacyjności do dość hermetycznej branży rzeczoznawstwa morskiego (marine surveying), głównie poprzez użycie nowych technologii, do tej pory nie stosowanych w świadczeniu tego typu usług.

S-Boat – projektem jest stworzenie systemu bezobsługowego wynajmu łodzi rekreacyjnych z napędem elektrycznym. Pozwoli to na tworzenie wypożyczalni drobnego sprzętu wodnego w pełni zautomatyzowanych i bez konieczności zatrudniania pracowników.

Incepcja / Virus Wars AR – nasz projekt (Virus Wars AR) to gra mobilna (komercyjna, nie edukacyjna) z rozszerzoną rzeczywistością. Poprzez zabawę uczy i promuje postawy prozdrowotne – w tym ograniczające rozprzestrzenianie się wirusów. (Zamiast fikcyjnych danych wiedza ekspercka.)

Pirate Story /Admiral –  produkt ma stanowić aplikację mobilną dla branży jachtingowej, opartą na dwóch funkcjonalnościach. Pierwsza z nich służyć ma do zarządzania flotą czarterową. Druga zaś dla klienta do bookowania czarterów na całym świecie.

Jak pić whisky / we commerce  – projekt zakłada stworzenie ogólnopolskiej mapy lokali serwujących whisky i koktajle na bazie whisky, która umożliwia wyszukanie już wyselekcjonowanych i polecanych lokali w danym mieście.

Urban Alchemy – firma postanowiła podjąć pracę nad całkowicie innowacyjnym opakowaniem na produkty kosmetyczne. Zrobione z biodegradowalnej puply celulozowej. Opakowanie to, stanowiło by nowość na kosmetycznym rynku europejskim.

Nietypowe Drewno – projekt zakłada tworzenie biżuterii oraz mebli z drewna między innymi odpadowego Wykorzystujemy to, co nie jest już potrzebne tartakom lub to co ma zostać wyrzucone. Obrobione drewno łączymy z żywicą epoksydową tworząc w ten sposób niepowtarzalne przedmioty.

Park Spot Parkspot.pl – to platforma zrzeszająca ludzi szukających miejsca postojowego z osobami, które chcą się podzielić swoim. Tym samym, jest alternatywą dla mieszkańców miast, przejezdnych gości i turystów, ale również sposobem na dodatkowy dochód dla osób, które posiadają wolną przestrzeń do wynajęcia.